כאן לשירותכם

אנחנו בשטראוס מאמינים במתן שירות תוך הקשבה אמיתית, קיום דיאלוג ולמידה מצרכנינו.

אתם מוזמנים לפנות אלינו עם כל שאלה, בעיה או בקשה, באמצעות עמוד זה או באמצעות המייל, הפייסבוק והצ'אט שלנו.

שעות פעילות המוקד הטלפוני:
א'-ה': 8:30 – 18:30
שישי: 8:30 – 13:00
פרטים אישיים
פרטי המוצר

תשובות לשאלות נפוצות

שאלה
מה טוב בגמדים לילדים?
תשובה
גמדים פותחו במיוחד בשביל הילדים: סדרת גמדים מבוססת על גבינה לבנה 5% - שהיא בבסיסה מזון בעל ערך תזונתי גבוה. בגמדים, הרכב ייחודי של ויטמינים ומינרלים שנמצאו חשובים לגדילה ולהתפתחות:
סידן - חיוני לגדילה ובניית מסת עצם.
ויטמין A - חיוני לתקינות הראייה ומערכת החיסון.
ויטמין D - מסייע לבניית עצם ושומר על איזון המינרלים בגוף.
אבץ - חיוני לתפקוד תקין של המערכת החיסונית
ברזל - מסייע במניעת אנמיה, דרוש להתפתחות מוטורית ושכלית תקינה. זהו מעדן הגבינה היחיד המועשר בברזל ייחודי, זאת בזכות הפיתוח הטכנולוגי החדשני של שטראוס המאפשר להעשיר מוצרי חלב בברזל זמין הנספג בגוף.
בנוסף, גמדים מועשרים בסיבים תזונתיים פרה-ביוטיים התורמים לביסוס אוכלוסיית החיידקים הידידותיים במעיים וידועים בתרומתם לספיגת מינרלים, כמו סידן ולתפקוד של מערכת העיכול. כמו כן מכילים מגוון מחיות פרי טבעי המוסיפות גיוון וטעם כבסיס להיכרות עם טעמי הפירות.
גמדים נמכר באריזה של 50 גרם או 100 גרם, מנות המותאמות בגודלן לילדים. המרקם החלק של גמדים מקל על האכילה בשלבים הראשונים של האכילה העצמית אצל ילדים.
בגמדים מתיקות מופחתת, המדגישה את טעם מחית הפרי הטבעי המוסף לגבינה. ללא צבעי מאכל מלאכותיים, ללא חומרים משמרים וללא מייצבים.
שאלה
אילו מוצרים מתאימים לרגישים לגלוטן?
תשובה

ציבור הרגישים לגלוטן יקר לנו ואנו בכל שנה משפרים את היכולות שלנו ומגדילים את סל המוצרים המותאמים לציבור הרגישים לגלוטן.


המוצרים הבאים מסומנים כמכילים פחות מ 20 ppm גלוטן ולכן מתאימים לחולי הצליאק:


כל סוגי חטיפי מקופלת, שוקולד פרה חלב ומריר מגדים (עם סימון הפרח), כל סוגי התפוצ'יפס החל מ-2.13 (פרט לתפוצ'יפס קידס), כל מגוון סלטי אחלה (ללא המטבלים) אבקה להכנת שוקולית, קפה נמס בטעם מקופלת, שקולית בטעם שוקו בננה,  אבקת קקאו, אבקת צ'יקו.


** לפני צריכת המוצר חשוב לקרוא את הכתוב על גבי האריזה כדי לוודא שהכיתוב קיים

שאלה
אילו מוצרים מותאמים לחולי סכרת?
תשובה

לשטראוס מגוון רחב של מוצרים המתאימים לשילוב בתפריט לאורח חיים בריא בכלל, ולמקפידים על סך הפחמימות והשומנים בתפריט בפרט.


בקטגוריית מוצרי החלב ניתן למצוא מגוון מוצרים: יוגורטים טבעיים ויוגורטים בשילוב פירות המכילים 0% שומן עד 3% שומן ומכילים פחמימות במגוון רמות. על חלק מהיוגורטים (0% שומן) ניתן לראות את סימון תו איל. מעדני חלב ללא תוספת סוכר כמו תענוג. משקאות חלב כגון קפה לאטה זירו, שוקו 250 מיל' 0%.


בקטגוריית הסלטים המוכנים ניתן למצוא מגוון רחב של סלטי חומוס וסלטי ירקות בשילוב שמן קנולה, מופחתי שומן בצורה משמעותית ביחס למוצרים אחרים בשוק.


בקטגוריית הממתקים ניתן למצוא מגוון רחב של חטיפי שוקולד וטבלאות שוקולד במגוון גדלים כגון אצבעות או חטיף שוקולד 92 שתכולת הפחמימות בהם למנת צריכה נמוכה יותר ביחס למוצרים אחרים.


למקפידים על סך הפחמימות והשומנים, אנו ממליצים לפני הצריכה, לבדוק את הערכים התזונתיים ואף להיוועץ בגורם המטפל כדי להתאים באופן אישי את המוצרים לתפריט היומי.