חזרה

סניף חדש למקס ברנר בטוקיו – במגדל הגבוה ביותר בעולם

מתוך חדשות ומדיה ,שוקולד ומתוקים, יפן ,מקס ברנר
22/12/13

רשת המסעדות הישראלית מקס ברנר, מקבוצת שטראוס, חנכה בסוף השבוע סניף נוסף של הרשת בבירת יפן, טוקיו. הסניף הראשון של הרשת בטוקיו נחנך בתחילת החודש במרכז מסחרי גדול בבירה (Omotesando Hills) ונחל הצלחה רבה.

הסניף החדש של הרשת נחנך במרכז מסחרי המצוי למרגלות המגדל הגבוה בעולם  – SKYTREE TOKYO. למעלה ממאה אנשים המתינו בתור לפתיחתו של הסניף ובמהלך היום התארחו במסעדה מעט פחות מאלף בני אדם.

MB_Tokyo01

פתיחתו של הסניף השני בטוקיו מביאה את מספר הסניפים של הרשת ברחבי העולם ל-50, ובכך הופכת הרשת לרשת המסעדות הישראלית הגדולה בעולם. סניפים נוספים של מקס ברנר ניתן למצוא בישראל, בארה"ב, בסינגפור, בפיליפינים ובאוסטרליה. מרבית סניפי הרשת פועלים במודל של זכיינות הנרכשת מקבוצת שטראוס.

MB_Tokyo03

המותג "מקס ברנר" הפך ליעד מועדף לחובבי השוקולד והגדיר מחדש את תרבות הצריכה של שוקולד. הרשת מגישה בסניפיה בטוקיו את מנות הדגל שלה הנמצאות בכל סניפי הרשת בעולם והם מעוצבים בהתאם לקו העיצוב הייחודי של המסעדות הנשמר בכל סניפי הרשת בישראל ומחוצה לה.

גם בטוקיו ניתן לרכוש את מוצרי מקס ברנר המיוצרים במפעל המרכזי של הרשת בבית שמש.

MB_Tokyo02

לרגל פתיחת הפעילות של הרשת בטוקיו אמר עו"ד מייק אבנר, יו"ר מקס ברנר והיועץ המשפטי של קבוצת שטראוס : " מקס ברנר ממשיכה להפיץ את בשורת השוקולד הישראלי ליותר ויותר מדינות בעולם ומגיעה לפרישה מרשימה של מסעדנות ישראלית. אנחנו גאים בעובדה שמוצרים המיוצרים אצלנו בבית שמש מגיעים לצרכנים רבים כל כך בפינות שונות של העולם ובטוחים שבהמשך עבודה נכונה – נביא את בשורת 'מקס ברנר' למדינות נוספות ברחבי הגלובוס"