חזרה

שוט של התעוררות Coffee Shot

מתוך חדשות ומדיה ,מוצרי חלב, ישראל
30/06/14

שוט של מנת קפה עם שוקולד- קר, טעים ומעורר

השקה חדשנית של שטראוס קפה ישראל- מוצר ייחודי מסוגו בעולם:

מנת קפה עם שוקולד חלב או מריר, מוכנה לשתייה קרה בבקבוקון אישי

נדב ארנס, מנכ"ל שטראוס קפה ישראל:

"זיהינו בקרב הצרכנים צורך אמיתי בעוררות, במיוחד במהלך יום העבודה ובשהות בדרכים. לאור זאת, החלטנו להשיק אלטרנטיבה חדשנית ובעיקר טעימה של משקה עוררות – Coffee Shot. מדובר במשקה עוררות טעים שיכול להתאים לכל אחד המעוניין לקבל זריקת אנרגיה במהלך היום".

 

אמיר יפרח, מנהל השיווק של שטראוס קפה ישראל הוסיף:

"במחקרים שערכנו עולה כי 65% מהציבור מצהירים שהם מרגישים עייפות במהלך היום, במהלך שעות העבודה במשרד, בלימודים או במהלך הנהיגה. כמו כן, משתתפי המחקרים הצהירו כי ישנם שני דברים מרכזים שעוזרים להם להתעורר – קפה או שוקולד. לכן, החלטנו ליצר מוצר אחד המשלב בין שני קפה ושוקולד- במוצר אחד טעים שמוגש קר ובכך לתת מענה חדשני יותר לצורך בעוררות".

 

שטראוס קפה ישראל משיקה את  coffee shot– מנת קפה עם שוקולד (מריר או חלב), מוכנה לשתייה, העונה על הצורך בעוררות. המוצר ימותג תחת מותג קפה עלית.

coffee shot הוא משקה ייחודי מסוגו בעל טעם חדש של קפה עם שוקולד, במנה של 80 מ"ל, הנותן בוסט של עוררות.

כל בקבוקון מכיל כ- 75 מ"ג קפאין, כמות קפאין גבוהה במעט מזו שיש בכוס אספרסו. צריכת קפאין בכמות שנמצאת  במנת coffee shot, תורמת לערנות, ליכולות הריכוז ולקיצור זמני תגובה. גם בפולי הקקאו מהם עשוי השוקולד, זוהו רכיבים אשר תורמים להמרצת הגוף.

שילוב של רכיבים אלו מביאים ליצירת משקה מרוכז התורם להעלאת העוררות והמרצת הגוף.

 

coffee shot הוא מוצר חדשני, אשר פיתוחו מהווה פריצת דרך טכנולוגית בינלאומית ביכולת השימור של משקה קפה מוכן. הודות לטכנולוגיה חדשה של ייצור המוצר, ניתן לחבר בין הקפה לשוקולד ולקבל משקה עם מרקם חלק וקטיפתי. על פיתוחו של המוצר עמלו טכנולוגי הקפה של שטראוס במשך כשנתיים והוא מיוצר במחלבות יטבתה.

בשלב ראשון, יימכר המוצר בחנויות הנוחות וחנויות נבחרות "על הדרך" ברחבי הארץ.