תחומי פעילות

הסיפור של שטראוס מסופר ברגע: בכל מקום בו אנשים פוגשים אותנו, כשהטעם הנהדר מפתיע, כשהגוף מתמלא באנרגיה, כשהפינוק מגיע בדיוק ברגע הנכון. בעשייה שלנו אנחנו תמיד מחפשים את החידוש המרענן, ומתוך המסע הזה נוצרות חוויות חדשות: הבריאות הופכת מרגשת יותר והכיף הופך לתענוג מיוחד. עם המותג של שטראוס החוויות הללו הופכות לחוויה אחת משותפת ויוצאת דופן, המקרבת אנשים שונים מכל העולם זה לזה – ואז, נוצר הפלא הגדול ביותר.

בואו להכיר מקרוב את שלל תחומי הפעילות והמותגים המגוונים שלנו, שבאמצעותם אנחנו משפרים חיים של אנשים ברחבי העולם.
הסיפור של שטראוס מסופר ברגע: בכל מקום בו אנשים פוגשים אותנו, כשהטעם הנהדר מפתיע, כשהגוף מתמלא באנרגיה, כשהפינוק מגיע בדיוק ברגע הנכון. בעשייה שלנו אנחנו תמיד מחפשים את החידוש המרענן, ומתוך המסע הזה נוצרות חוויות חדשות: הבריאות הופכת מרגשת יותר והכיף הופך לתענוג מיוחד. עם המותג של שטראוס החוויות הללו הופכות לחוויה אחת משותפת ויוצאת דופן, המקרבת אנשים שונים מכל העולם זה לזה – ואז, נוצר הפלא הגדול ביותר.

בואו להכיר מקרוב את שלל תחומי הפעילות והמותגים המגוונים שלנו, שבאמצעותם אנחנו משפרים חיים של אנשים ברחבי העולם.
מים
מים הם מקור החיים, המשאב היקר לנו מכל. חלק לוקחים אותם כמובן מאליו ואחרים צועדים קילומטרים כדי להשיג אותם. היכן שלא נחיה ואיך שלא נחיה, מים חיוניים לקיומנו ולאיכות החיים שלנו ועלינו לשמור עליהם למעננו ולמען עתיד ילדינו.

איכות המים בעולם מידרדרת ורק 1% מהמים בעולם הם מים ראויים לשתיה. לאדם אחד מתוך שמונה אין נגישות למים ראויים לשתייה. ל-1.1 מיליארד בני אדם אין מקור מים בטוח בטווח של 1 ק"מ מביתם.

מים הם הסביבה הטבעית לקבוצת שטראוס הפועלת לשיפור החיים של אנשים, אחריות חברתית ומודעות לאיכות הסביבה. כי מה יותר בסיסי ממים? ומה יותר פלאי מלהחזיר למיליוני אנשים את הזכות ליהנות ממים נקיים ובטוחים?

אנחנו בשטראוס זיהינו הזדמנות אמיתית בתחום הטיפול במים בנקודת הצריכה (POU), והשקענו בפיתוח מוצרים וטכנולוגיות המבטיחים לצרכנים שלנו מים שהם גם איכותיים ובטוחים לשתייה, וגם נותנים מענה פונקציונאלי לצרכים היומיומיים שלהם.

החזון שלנו בתחום המים היה הקמת חברה גלובלית מובילה שתספק פיתרונות טיהור וסינון מי שתייה שיבטיחו את איכות המים וטעמם, יהיו ידידותיים לסביבה, מעוצבים, ויספקו חווית שתיה נוחה וקלה.

שטראוס מים פעילה בישראל, סין ואנגליה ובמקומות נוספים בעולם, ושואפת להתרחב בהמשך למקומות נוספים, במטרה להנגיש להם את הפתרונות הטכנולוגיים של החברה.

אנחנו כאן כדי לספק פתרונות חדשניים וטובים יותר, אנחנו כאן כדי להפוך את שתיית המים לחוויה מרגשת וליצור מערכות יחסים לכל החיים עם לקוחותינו.

מותגים

אזורי פעילות

חדשות מים

לכל החדשות
מנכ"ל חדש לשטראוס מים- רונן זוהר, לשעבר מנכ"ל סברה, מתמנה למנכ"ל חברת המים הבינ"ל של הקבוצה
04/02/2015

מנכ"ל חדש לשטראוס מים- רונן זוהר, לשעבר מנכ"ל סברה, מתמנה למנכ"ל חברת המים הבינ"ל של הקבוצה

גדי לסין נשיא ומנכ"ל קבוצת שטראוס הודיע הבוקר על מינויו של רונן זוהר למנכ"ל שטראוס מים .רונן זוהר (54) החל דרכו בקבוצת שטראוס לפני 26 שנים במסגרתן הוא התפתח  וביצע בהצלחה גדולה מגוון  תפקידים  בתחומי המכירות ,התפעול והניהול הבכיר  כשהבולטים שבהם הינם מנכ"ל שטראוס פריטו- ליי מלוחים (2001-2005),מנכ"ל שטראוס מחלבות (2005-2007)ומנכ"ל סברה  (2007-2014). ב-7 השנים האחרונות כמנכ"ל סברה הצמיח רונן את החברה פי עשרה בקירוב(מ-45 מיליון דולר ל480   מיליון דולר) תוך כניסה לקטגוריות חדשות כגון סלסה וגוואקמולי, בניית מפעל חומוס חדש בוורג'יניה והכפלתו כעבור 4 שנים, בניית מרכז מצוינות לפיתוח קטגוריית הליבה (חומוס) ומיצוב החברה כשחקן המוביל בשוק הממרחים והמטבלים בארה"ב, מובחן משמעותית ממתחריו, עם שיעורי חדירה למשקי בית בארה"ב ההולכים וגדלים מידי שנה, וזאת תוך כדי הרחבת הפעילות לקנדה. זוהר נשוי ואב לשלושה, זוהר בעל תואר BSD  בטכנולוגיות מזון מהאוניברסיטה העברית . גדי לסין נשיא ומנכ"ל קבוצת שטראוס מסר :"רונן זוהר מביא עמו לתפקיד שילוב נדיר של מנהיגות מכוונת אנשים ,ניסיון ויכולות גבוהות בהובלת החברות לביצועים עסקיים מרשימים לצד ידע בניהול שותפויות ועסקים בינלאומיים בסביבה מורכבת . אני משוכנע שמנהיגותו וניסיונו  הרחב יתרמו תרומה משמעותית לחברה ושיחד עם הנהלת שטראוס מים ואנשיה הם יובילו את החברה לביצוע קפיצת המדרגה הבאה תוך הבטחת המשך הצלחתה גם בעתיד. בהזדמנות זו נודה לרמי רונן על מסעו יוצא הדופן בשטראוס מים מאז הקמתה, על הובלה מקצועית ומחויבת של הצוות והפיכת חזון המים שלנו למציאות צומחת ומתפתחת ברבי העולם ." אודות שטראוס מים : שטראוס מים הינה חברה בינלאומית מובילה המתמחה בפתרונות למי שתייה איכותיים, טעימים ומטוהרים. החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת ברי מים ידידותיים לסביבה עם מים חמים, קרים ומוגזים לשימוש ביתי ומשרדי בסטנדרטים הגבוהים בעולם. החברה הינה תולדה של השקעת קבוצת שטראוס במיזם הטכנולוגי H2Q ורכישת תנה תעשיות בעלת המותג תמי 4 (2009). מוצרי החברה נמכרים ברחבי העולם באמצעות שיתופי פעולה עסקיים וזכיינים מקומיים. בשנת 2011 הקימה החברה שותפויות מקומיות עם ענקית האלקטרוניקה הסינית HAIER   ועם קבוצת VIRGIN הבריטית, והיא פעילה בנוסף (באמצעות זכיינים) בקנדה, קוסטה ריקה, קפריסין, פינלנד, פורטוגל וסינגפור. במהלך השנים פיתחה החברה 4 סדרות מוצרים המושתתים על טכנולוגיית טיהור המים שלה, המספקים מי שתייה חמים וקרים והחל מ-2013 – גם מוגזים. בתשעת החודשים הראשונים של 2014 הסתכמו מכירות החברה בכ-408 מלש"ח, ובמהלך 2013 הסתכמו מכירות החברה ב 483 מלש"ח. ממוצע צמיחת המכירות השנתי של החברה מאז 2009 עומד על כ- 12%.
שטראוס מים מציגה חדשנות טכנולוגית ומוצרית  בתערוכת המים הבינ"ל Aqua Tech
26/06/2014

שטראוס מים מציגה חדשנות טכנולוגית ומוצרית בתערוכת המים הבינ"ל Aqua Tech

אתמול, ה-25 ביוני, נפתחה תערוכת Aqua Tech - התערוכה הבינ"ל הגדולה ביותר בתחום המים והטיפול בהם, זו השנה השביעית, בשנגחאי, סין. התערוכה מהווה מוקד מפגש מרכזי עבור מובילי השוק בתחום המים באסיה בפרט, ובקרב חברות המים המובילות בעולם בכלל. התערוכה מרכזת אליה למעלה מ-1,000 ביתנים המייצגים חברות מיותר מ-30 מדינות מרחבי העולם. התערוכה כוללת סמינרים, הרצאות מיוחדות ותצוגות ייעודיות לנושאי המים ופתרונות שונים לאתגרים הקיימים בסין ובאסיה ביחס למים ולהיעדר מים איכותיים לצרכים של האוכלוסייה הגדולה במדינה. חברת שטראוס מים סין, זרוע הפעילות של חברת שטראוס מים במדינה, השתתפה בתערוכה כחברה מובילה בתחום הפתרונות למי השתייה, במקום בו אתגרי המים נחשבים לאתגרים מרכזיים מאוד. במסגרת התערוכה, הציגה שטראוס מים סין את הפיתוחים הטכנולוגיים והמוצרים החדשים של שותפות שטראוס מים וקבוצת HAIER  הסינית הממחישים את החדשנות של החברה בתחום המים. המוצרים שהוצגו בתערוכה כוללים: שלושה מוצרים חדשים, מטהר מים חדש ואפליקציה מתקדמת הצפויה לשמש את הצרכנים לאורך השנים הקרובות במדינות השונות בהן פועלת שטראוס מים. בתערוכה נכחו יו"ר קבוצת שטראוס, עופרה שטראוס ומנכ"ל שטראוס מים, רמי רונן. עוד נכח בתערוכה שר התיירות עוזי לנדאו, אשר ביקר בדוכן של שטראוס מים, מלווה בקונסול הכללי של ישראל בשנגחאי ארנון פרלמן. השר התרשם מהטכנולוגיה הישראלית לטיהור מים בשימוש במכשירים בסין ומשיתוף הפעולה בין חדשנות של חברה ישראלית לבין היכרות מעמיקה של חברה סינית מפתחת פתרונות מתקדמים ואפקטיביים לצרכן הסיני. יו"ר הקבוצה, עופרה שטראוס, אמרה במסיבת העיתונאים: "השותפות בין שטראוס והאייר מהווה סמל לשותפות ההולכת וגוברת בין מדינת ישראל לרפובליקה העממית של סין. השילוב של טכנולוגיה ישראלית פורצת דרך עם הניסיון והיכולות של קבוצת האייר בשוק הסיני, מספק את המוצרים החדשניים והמתקדמים ביותר עבור הצרכן הסיני שזקוק למים נקיים וראויים לשימוש עבור בני משפחתו והקרובים לו. אנחנו גאים להיות כאן היום ולסמן שלב נוסף במסע ההתפתחות המקומי של האייר-שטראוס מים". רמי רונן, מנכ"ל שטראוס מים, אמר באירוע: "אנחנו פעילים בסין כבר כמה שנים והגענו לרמת שביעות רצון של כ-90% בקרב הלקוחות של החברה בסין. עם הזמן, אנחנו מרחיבים את היצע המוצרים שאנו מציעים לצרכן הסיני, מתאימים את עצמנו לדרישות המשתנות בשוק ומספקים את מכשירי המים המתקדמים והחדשניים ביותר בשוק. אנחנו רואים בשוק הסיני יעד פעילות אסטרטגי של החברה ומאמינים בשותפות המקומית שלנו עם האייר".
בקבוקי Drink Out אישיים לשימוש רב פעמי- קבוצת שטראוס
08/08/2013

בקבוקי Drink Out אישיים לשימוש רב פעמי- קבוצת שטראוס

"הבקבוק של רועי".... לקראת החזרה לבי"ס - שטראוס מים משיקה בקבוקי DRINKOUT - בקבוקי מים אישיים לשימוש רב פעמי לילדים בגן, לתלמידים בבי"ס, לחוגים ולכל שימוש מחוץ לבית. מחיר הבקבוק – 25 ₪ לרוכשים את בר המים תמי4 Primo או תמי4 Touch – שני בקבוקי DRINKOUT חדשים מתנה ההטבה בתוקף עד לתאריך  18.8.2013 שטראוס מים מעלה למודעות את הפתרון למילוי בקבוק בבית ולקיחתו אל מחוץ לבית לשימוש רב פעמי ומשיקה  את בקבוק  DRINKOUT  - המאפשר לילדים לקחת איתם מדי יום בקבוק ולמלא אותו במים לפני שיצאו מהבית. אורית גרינבוים ליפסקי, מנהלת שיווק שטראוס מים ישראל: " שטראוס מים רואה חשיבות רבה בעידוד שתייה מרובה של מים, במיוחד בקרב ילדים. מנתונים הקיימים בידינו עולה כי בבתים בהם נמצאים ברי מים ישנה עלייה ברורה בצריכת המים של ילדים.  מסקר שנערך על ידי הגל החדש עולה כי בבתים בהם הוכנס בר מים עלייה של כ-60% בשתיית מים בקרב ילדים ובני נוער. בקבוק ה DRINKOUT נועד לספק לילדים פתרון איכותי ורב פעמי לשתייה מרובה של מים איכותיים גם מחוץ לבית." לבקבוק שני גדלים  800/600 מ"ל , כאשר ל- 600 מ"ל יש שורה המאפשרת להורה לרשום את שם הילד על הבקבוק. * שקוף עם כיתוב ופיה בצבע תכלת קבוע * מגיע באריזה ממותגת שטראוס מים * BPA FREE * מאמין באיכות סביבה- אפשר למחזור * יכול להכיל משקאות מוגזים * ידידותי למקפיא ולמדיח כלים לפרטים ואפשרויות רכישה: www.strauss-water.co.il
חדש משטראוס מים:סדרת צבעי מטאל מעוצבים לבר המים תמי4 Primo
03/07/2013

חדש משטראוס מים:סדרת צבעי מטאל מעוצבים לבר המים תמי4 Primo

ברי המים המעוצבים של שטראוס מים במהדורת הקיץ המרעננת  יכללו שלושה צבעים בסגנונות ייחודיים בקולקציית צבעים מטאלית: Ice Blue, Cold Champaign, Fresh Peach מחיר הבר בסדרה המטאלית: 2590 ₪ או במסגרת חבילת שירות כוללת  ל-3 שנים 4,240 ₪ (117.8 ₪ למשך 36 חדשים) העיצוב הייחודי של בר המים תמי4 Primo המתקדם נולד מתוך הצורך של הצרכן להתאים את בר המים לעיצוב של המטבח המודרני. צבעי המטאל הינם הטרנד הבא בעולם האופנה והעיצוב. בר המים תמי 4 Primo הינו זוכה בתחרות העיצוב התעשייתי הבינלאומית היוקרתית  IDEA. תמי 4 Primo פותח על ידי החברה בשיתוף חברת העיצוב מארה"ב NDD בניהול המעצב גדי עמית אחת מחברות העיצוב המובילות בעולם. תמי 4  Primo נחשב לבר המים הביתי המתקדם בעולם. מידותיו בס"מ:  37 (גובה קדמי), 35 (גובה אחורי), 36 (עומק), 31 (רוחב). תמי 4 Primo מספק חווית שתית  מים איכותיים, צלולים וטעימים ללא הגבלה. השימוש בברי מים אלו פשוט, נוח לשימוש ובעל יתרונות יחודיים כגון: מילוי בקבוקים וסירים, מנגנון בטיחות מחמיר להגנת ילדים כמו כן, ברי המים של שטראוס מים עומדים בתקנים המחמירים ביותר בישראל ובעולם.
מדד סופרברנדס 2013: שטראוס מנהלת את מספר מותגי העל הגבוה ביותר בישראל
22/05/2013

מדד סופרברנדס 2013: שטראוס מנהלת את מספר מותגי העל הגבוה ביותר בישראל

אנחנו גאים לבשר לכם שבמדד סופרברנדס 2013 שפורסם הבוקר בעיתון עיתון דה מרקר, נמצא כי  קבוצת שטראוס מנהלת את מספר מותגי העל הגבוה ביותר בישראל. הרשימה נבחרה באמצעות מדגם ארצי מייצג שכלל 800 צרכנים. מתוך 312 מותגי על הפועלים בישראל נכתב כי הצרכנים בחרו 12 מותגים שלנו  וכן את המותג התאגידי שטראוס.  סה"כ 13 מותגים. המותגים שנכנסו למדד: שטראוס, עלית, מילקי, דנונה, שוקולד פרה, סלטי אחלה, קפה נמס עלית, קפה טורקי עלית, מקס ברנר, יטבתה, שוקו יטבתה, יד מרדכי ותמי4. לכתבה המלאה>