שטראוס מים

שטראוס מים מתמחה בפתרונות למי שתיה איכותיים, טעימים ומטוהרים. אנו מפתחים, מייצרים ומשווקים ברי מים ידידותיים לסביבה המספקים מי שתיה חמים, קרים ומוגזים למדינות שונות בעולם. החברה הוקמה בשנת 2009, עם המיזוג של מיזם H2Q עם "תנה תעשיות" (שנרכשה ע"י שטראוס) המוכרת בשם תמי4.

שטראוס מים נחשבת למובילה טכנולוגית בתחום פתרונות למי שתיה. בין הפיתוחים הטכנולוגיים שלנו נמנית טכנולוגית הטיהור פורצת הדרך MAZE המסירה מזהמים ולכלוך מהמים תוך שמירה על המינרלים החיוניים.

שטראוס מים היא מותג גלובלי. אנו פועלים במדינות רבות בעולם ביניהן ישראל, סין ואנגליה. בישראל פועלת החברה תחת מותג קו המוצרים שלה תמי4 שנבחר לאחד ממאה המותגים המובילים בישראל.

אנו פועלים בסין בשותפות עם קבוצת Haier לשיווק ומכירת קו מוצרי WATERMAKER  שלנו המשלבים את טכנולוגיית הטיהור Maze.

באנגליה אנו פועלים בשת"פ עם קבוצת Virgin של ריצ'רד ברנסון, לשיווק המוצרים שלנו במדינה תחת המותג "Virgin Pure - improving life with Strauss Water".

מגוון המוצרים
מוצרי שטראוס מים

מוצרי שטראוס מים

תמי4 Bubble Bar
תמי4 Bubble Bar מציע רמה חדשה של נוחות, טעם וחוויה.

מים קרים, חמים ועכשיו גם מוגזים.

הכל בלחיצת כפתור אחת עם שלוש עוצמות הגזה לבחירה.

תמי4 Touch
בר המים האולטימטיבי למשפחה. אספקה בלתי מוגבלת של מים טהורים וטעימים. חווית משתמש נוחה הכוללת מסך דיגיטלי וכפתורי נגיעה המאפשרים מזיגה של כוס מים קרים או רותחים בלחיצה אחת.
תמי4 Primo
בר מים אלגנטי ומסוגנן, המספק מים צלולים ומטוהרים. שילוב של מים ע"פ דרישה עם יכולת חימום והרתחת מים במהירות שיא.
תמי4 UV
פתרון מושלם למשרד, עם תפוקה של 400 כוסות בשעה של מים קרים וחמים. בר מים נוח החוסך זמן.
WaterMaker V6
המוצר הראשון שהושק בסין במסגרת השותפות עם קבוצת Haier. המוצר משלב את טכנולוגית הטיהור המתקדמת שלנו, Maze, המסירה את כל הנגעים והלכלוך מהמים תוך שמירה על המינרליים החיוניים. ה-V6 משלב איכות מים גבוהה ונוחות שימוש המאפשרת לבחור את טמפרטורת המים וכמותם בלחיצת כפתור.
WaterMaker V5
בר המשלב מים בטוחים וטעימים, נוחות שימוש, וקומפקטיות. מים קרים וחמים בלחיצת כפתור אחת. משלב את טכנולוגית הטיהור המתקדמת MAZE המסירה את המזהמים מהמים תוך שמירה על המינרלים הטבעיים והחיוניים.
V3 Water Maker
ה-WaterMaker V3 מבוסס על טכנולוגית טהור המים MAZE אשר מסירה את כל המזהמים והלכלוך מהמים ומשאירה את המינרלים הטבעיים והבריאים. הבר משלב מים טעימים, בטוחים ובריאים יחד עם נוחות של מים חמים ופושרים בלחיצת כפתור.
Built In
ברז מים תת כיורי המאפשר אספקה קלה ושוטפת של מים מטוהרים וטעימים במינימום מקום על משטח העבודה במטבח. שלוב של קומפקטיות, נוחות שימוש וחסכון כספי לאורך זמן.
MAZE
טכנולוגיית MAZE מטהרת מים באמצעות מבנה מטהר דמוי מבוך להשגת רמת טיהור המים הגבוהה ביותר. המטהר מטפל בחיידקים ווירוסים, מתכות כבדות וחלקיקים אורגניים, תוך שמירה על המינרלים החיוניים במים.

מטהר ה-MAZE משולב בקו מוצרי ה-WATERMAKER של שטראוס מים המשווקים בסין
היסטוריה
1971
תנה תעשיות (תמי4) מוקמת בקיבוץ נתיב הל"ה בישראל
1978
תנה תעשיות מפתחת את פתרון המים הראשון לבית: תמי 3
1987
תמי4 נרשם כפטנט בארה"ב והופך להיות בר המים המוביל בישראל
2009
קבוצת שטראוס רוכשת את תנה תעשיות. המיזוג של תנה עם מיזם H2Q של קבוצת שטראוס יוצר את חברת "שטראוס מים".
2011
שטראוס מים מקבוצת שטראוס חותמת על הסכם עם קבוצת Haier, ענק האלקטרוניקה הסיני, להקמת מיזם משותף בסין בתחום פתרונות מים ביתיים. המיזם המשותף עוסק בשיווק, מכירה ושירות של מוצרי שטראוס מים בסין. החברה החדשה שנקראת Haier Strauss Water השיקה את המוצרים הראשונים לשוק הסיני במהלך 2011.
2011
בסוף שנה זו שטראוס מים מקבוצת שטראוס חותמת על הסכם עם חברה מקבוצת Virgin, מחברות ההשקעות הגדולות בעולם, להקמת מיזם משותף. השותפות, המבוססת על פעילות שטראוס מים באנגליה (שהוקמה ב-2004), עוסקת בשיווק מכירה ושירות של מוצרי שטראוס מים באנגליה ואירלנד.