קוואקר

קוואקר - טעים בכל פעם מחדש.

אין כמו לפתוח את הבוקר בארוחת בוקר מזינה ובריאה לשמירה על תזונה מאוזנת. אז כיצד משלבים ארוחת בוקר טעימה שגם יכולה למלא אותך באנרגיה חיונית למשך כל היום?

הכירו את קוואקר - המותג המוביל בעולם למוצרי שיבולת שועל. מזה 130 שנה, מביא המותג את הבריאות של הקוואקר למיליוני צרכנים ברחבי העולם. שיבולת השועל נחשבת כ"דגן על" עתיר ברכיבים תזונתיים, ועשירה במיוחד בחלבונים מהצומח, בסיבים תזונתיים ובמינרלים כגון ברזל, סידן ומגנזיום. עובדה זו הופכת אותה לתוספת בריאה, מזינה וטעימה לארוחה, לארוחת בוקר בפני עצמה או לחטיף אנרגיה בריא במשך היום.

בנוסף, שיבולת שועל קלה להכנה ואפשר בקלות לשלב אותה במאכלים, תבשילים, מאפים, קינוחים ודייסות מפנקות ומזינות, ובכך לגוון את , התזונה היומית שלכם ושל ילדיכם, להעשיר אותה בסיבים תזונתיים – וכמובן, בטעם נפלא.

זה עדכון מה קורה בשעת עידכון האם הטקסט מקבל עידכון?

100-200 fffffffff
זו כמות הקלוריות שדייסת קוואקר בדרך כלל מכילה למנה ללא תוספות מנה זו מכילה סיבי שיבולת שועל, פחמימות מורכבות, חלבונים מהצומח, המשפיעים על אפקט השובע ובנוסף מכילה ברזל וסידן. fffffffffffffffffffffffffffffffff
1 מ- 4
קוואקר הוא אחד מארבעת היצרנים הגדולים בעולם של דגני בוקר, ביניהם קפטן קראנץ' ומרובעים.
הקפטן בראש
דגני הבוקר קפטן קראנץ' הם דגני הבוקר לילדים הנמכרים ביותר בארה"ב.
על הדרך jkjlk;ljjljlj
דייסות האינסטנט של קוואקר מאפשרות ליהנות מארוחת בוקר on-the-go טעימה ומזינה, הארוזה במנות אישיות וניתנת להכנה תוך דקות ספורות במיקרוגל.
משפחת המוצרים

123
123
2131

2131

23131 12321321
קוואקר דגני בוקר מרובעים עם סוכר חום
פותחים את הבוקר בדגנים על בסיס שיבולת שועל עתירה בסיבים תזונתיים המלווה במתיקות המעודנת של הסוכר חום. ריבועים שכולם טעם עם קראנצ'יות שתעיר אתכם.
קוואקר דגני בוקר מרובעים עם קינמון
בוקר של פתיתי שיבולת שועל העטופים בטעם המיוחד של הקינמון והפריכות של דגני הבוקר של קוואקר. עוד דרך נפלאה להתחיל את היום שלכם!
קוואקר קפטן קראנץ' בטעם חמאת בוטנים
דגני בוקר מתוקים בדיוק כמו שהילדים אוהבים! ארוחת בוקר מזינה על בסיס תירס ושיבולת שועל עם חמאת בוטנים.
קוואקר קפטן קראנץ'
דגני בוקר מתוקים על בסיס תירס ושיבולת שועל – בדיוק מה שהילדים שלכם צריכים כדי להתחיל את הבוקר מלאי אנרגיות!
היסטוריה
עדכון 1 2עעעעע
gsfui gsfui gsfui
gsfui