אנרג'י

אנרג'י - מלא אנרגיות טובות

בדרך כלל, סדר היום העמוס שלנו לא מאפשר לנו לאכול שלוש ארוחות מסודרות ביום וגורם לנו להעדיף את הנוחות והזריזות על פני דאגה אמיתית לתזונה ולאנרגיות שלנו. לעיתים אנו מרגישים חוסר באנרגיה וצורך באוכל זמין טעים ובריא. בדיוק בשביל המקרים הללו, ובמיוחד עבור אורח החיים המודרני קיימים חטיפי הדגנים של אנרג'י.

ניתן ליהנות ממוצרי אנרג'י גם בבית, בנוחות על הספה או במטבח. לבחירתכם מגוון טעמי מוזלי וגרנולה מסדרת אנרג'י עשירים בדגנים, פירות ואגוזים. הגרנולה והמוזלי של אנרג'י הם פתרון נוח, טעים ומזין לארוחת הבוקר, בקערת חלב או בתוספת יוגורט, לנשנוש בין הארוחות או סתם כשמתחשק משהו טעים.

סיבים
חטיף אנרג'י משלב מגוון דגנים בתוספת פירות או אגוזים מספק גם סיבים המכונים סיבים פרה ביוטיים התורמים לשגשוג אוכלוסיית החיידקים הידידותיים במעי (מספקים להם קרקע פורייה לפעילות)
רעב קטן
דגנים יכול להוות פתרון נהדר לרעב הקטן שתוקף אותנו "בין לבין"
50%
גרנולה קראנ'צי מכיל שילוב דגנים ו-50% פירות ואגוזים
פריכות
הגרנולה של אנרג'י מכילה מגוון דגנים שעברו תהליך קלייה התורם לפריכות ולטעם הייחודי של הגרנולה
אנרגיה
אנרג'י מוזלי עשיר ברכיבים תזונתיים ומהווה מקור איכותי לאנרגיה
משפחת המוצרים
מגוון חטיפי דגנים אנרג'י: מיקס אגוזים, מיקס פירות, מיקס אגוזים עם תחתית שוקולד, מיקס אגוזים עם תחתית שוקולד מריר 60%, מיקס אגוזים מצופה שוקולד מריר, מיקס אגוזים מצופה שוקולד חלב, מיקס אגוזים וחמוציות מצופה שוקולד מריר 60%
חטיפי דגנים עד 99 קלוריות

חטיפי דגנים עד 99 קלוריות

עם שוקולד חלב ומיקס אגוזים
עם שוקולד מריר 60% ובננה
עם שוקולד מריר 60% ומיקס אגוזים
עם שוקולד מריר 60% וחמוציות
עם מיקס פירות
יוגורט עם מיקס פירות
עם מיקס אגוזים
מיקס פירות ללא תוספת סוכר ומיקס אגוזים ללא תוספת סוכר,חדש- מיקס אגוזים מצופה שוקולד חלב.

עם מיקס אגוזים
59 קלוריות לחטיף
עם מיקס פירות מצופה שוקולד חלב
94 קלוריות לחטיף
עם מיקס אגוזים מצופה שוקולד חלב
97 קלוריות לחטיף
עם מיקס פירות
56 קלוריות לחטיף
מגוון טעמי גרנולה ומוזלי עשירים בדגנים, פירות ואגוזים באריזות של 400 גר', 500 גר' ו-1 ק"ג. המוזלי של אנרג'י הוא שילוב טבעי של דגנים, שלא עברו תהליך קלייה, עם פירות, אגוזים וזרעי חמניות ופשתן.
אנרג'י גרנולה ומוזלי

אנרג'י גרנולה ומוזלי

קראנצ'י עם פקאן ומייפל
קראנצ'י עם פירות ואגוזים
עם שבולת שועל פירות ואגוזים
עם שבולת שועל ודבש
עם פירות ואגוזים
אנרג'י משיקה סדרת פריכיות חדשה. בכל סוגי הפריכיות ישנו שילוב של 5 דגנים. המרקם הקריספי של כל פריכית, מבנה ונפח הפריכית מסייעים לתחושת מלאות ועמידה בפני פיתויים, כך שלפיתוי אין סיכוי!
בטעם סוכר חום וקינמון

בטעם סוכר חום וקינמון

סדרת הפריכיות החדשות של אנרג'י פותחה במיוחד כדי לאפשר שמירה על המשקל בדרך מלהיבה ומהנה. הסדרה מונה 3 טעמים של פריכיות ביס (בטעם טבעי, בננה וסוכר חום וקינמון), כשכל שקית מכילה פחות מ-100 קלוריות.
פריכיות ביס בטעם קינמון
פריכיות ביס בטעם בננה וסוכר חום
פריכיות ביס בטעם טבעי
פריכיות עם תחתית שוקולד מריר

פריכיות עם תחתית שוקולד מריר

כל פריכית מכילה 19 קלוריות ליחידה.
פריכיות עם תחתית שוקולד מריר 60%
כל פריכית מכילה 19 קלוריות ליחידה.

שאלות ותשובות

שאלה
מתי כדאי לאכול אנרג'י?
תשובה

בכל רגע! כשאתם בעבודה, לקראת פעילות ספורטיבית או בלימודים, כדי לפתוח את הבוקר, בדרך לבילוי או סתם כש"המצברים" קצת התרוקנו, כולנו צריכים לפעמים "זריקת אנרגיה" מזינה ומהנה. 

שאלה
מה זה גרנולה ומוזלי?
תשובה

הגרנולה והמוזלי הן תערובות דגנים ממשפחת מזונות הבריאות. תערובות הדגנים הללו מבוססות על שיבולת שועל ומיוצרת בשני אופנים: גרנולה - קלויה קלות ובעלת גוון חום כהה, מוזלי - טבעי ובעל גוון בסיסי של שיבולת שועל.

שאלה
מדוע חטיפי אנרג'י בריאים?
תשובה

ערכים תזונתיים: כל החטיפים החדשים מועשרים בברזל ובשלושה ויטמינים מקבוצת B ומשלבים מגוון דגנים וסיבים תזונתיים התורמים להעלאת תחושת השובע ולבריאות מערכת העיכול.


מסייע לשמור על הבריאות: הברזל, החומצה הפולית וויטמין  B12 שומרים על כמותן ואיכותן של הכדוריות האדומות בדם ומסייעים למניעת אנמיה.


מעיר ולא מרדים: חטיף אנרג'י מכיל פחמימות שמספקות לגוף דלק לאורך זמן אך הוא אינו מכביד ולא גורם לתחושת נמנום כמו אחרי ארוחה כבדה.