דוריטוס

יש דברים שפשוט באים הכי טוב עם חבר'ה.

אנחנו בדוריטוס מאמינים שהחבר'ה שלך הם הרבה יותר מסתם חברים. הם אלה שמייצרים איתך את החוויות, הזיכרונות והרגעים שילוו אותך לכל החיים, אלה שישאירו לך טעם של עוד הרבה אחרי שהם ייגמרו.

כי בינינו, הדברים שתזכור בחיים, הם לא הבגרויות או שיעורי מתמטיקה, אלא הפעם ההיא שישבתם ביחד על הברזלים, אכלתם דוריטוס חמוץ חריף וסיפרתם בדיחות במשך שעות. או היום ההוא בקיץ, שהיה כל כך חם שלא הייתה לכם ברירה אלא לחתוך עם כל החבר'ה משעור היסטוריה וללכת להתחרדן על חוף הים עם שקית של חריף אש.

כמו שמיכת פוך בחורף, טחינה על פלאפל או שיר של בריטני בבת מצווש, דוריטוס הוא הדבר הקטן, התוספת הקראנצ'ית שבאה בול בכל ישיבה שלך עם החבר'ה והופכת אותה למושלמת. כי זה לא משנה אם עכשיו קיץ או חורף, אם אתם בבית או בחוץ או אם המוסיקה במסיבה מעיפה לכם ת'פוני או מייבשת לכם ת'צורה, כל מה שאתם צריכים זה שקית דוריטוס ואת החבר'ה הכי טובים שלכם מסביב כדי להפוך את הערב לכזה שלא תשכחו.

מגוון המוצרים
חריף אש

חריף אש

תדליקו את המזגן, תביאו שישיות מים ודלי מלא בקרח לכל החבר'ה, כי הדוריטוס הזה עומד להדליק לכם ת'לשון! אם אתם מחפשים חטיף שירים לתקרה את מצב הרוח של החברים שלכם, זה הדוריטוס המתאים למשימה: קראנצ'י, פיקנטי וחם אששש…
חריף אש
תדליקו את המזגן, תביאו שישיות מים ודלי מלא בקרח לכל החבר'ה, כי הדוריטוס הזה עומד להדליק לכם ת'לשון! אם אתם מחפשים חטיף שירים לתקרה את מצב הרוח של החברים שלכם, זה הדוריטוס המתאים למשימה: קראנצ'י, פיקנטי וחם אששש...
דוריטוס בטעם טבעי
יש רגעים שבהם לא צריך להגזים, כאלה שדווקא הדברים הכי פשוטים באים הכי טוב. כי מה יותר כיף מלשבת עם החברים הכי טובים בסלון שלכם בטרנינג, נעלי בית ושקית ענקית של דוריטוס טבעי- ככה, הכי פשוט, הכי טעים ובלי להתאמץ.
דוריטוס חמוץ חריף
לחבר'ה אין מצב רוח? זה הזמן לשלוף את הדוריטוס שיוציא אותם מהבאסה ויעקצץ להם על הלשון!

עם קומבינציה כזאת מנצחת של חמוץ וחריף, אנחנו ממליצים לכם להתארגן על כמה שקיות לפחות,

כי הדוריטוס הזה מתחסל יותר מהר מהזמן שלוקח לכם לצאת מהכיתה ברגע ששמעתם את הצלצול...

דוריטוס בטעם גריל
תשכחו מגחלים מנגל ועשן, כי דוריטוס מביא לכם חטיף שווה בטעם גריל שיגרום לכל מפגש שלכם עם החבר'ה להרגיש כמו חפלה מטורפת ביום העצמאות, בלי כל הבוג'ראס. נשמע טוב? גם אנחנו חשבנו ככה.
דוריטוס נאצ'ו מקסיקני
אולה אמיגוס! אתם והחבר'ה במאנצ'וס למשהו בסט? זה הרגע לפתוח שקיתו'ס של דוריטוס נאצ'ו מקסיקני, להגביר את המוסיקה ולנענע את הבוריטו שלכם כמו על החוף במקסיקו! רק אל תשכחו להזמין את כל הגרינגוס, כדי שלא יישארו רעבים...
דוריטוס 2 טעמים
מי אמר שאי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה? למרות שלא נראה לנו שיישאר לכם מקום לעוגה אחרי כל הדוריטוס שתאכלו, דוריטוס מזמין אתכם ואת כל החבר'ה ליהנות מחטיף שהוא גם וגם וגם: 2 טעמים בשקית 1.
מנופח ברביקיו
מכירים את ההוא בחבר'ה שלכם שרק זורקים לו מילה קטנה וכולו מתנפח? במיוחד בשבילו (ובשביל שאר החבר'ה הרעבים שלכם) יש לנו את דוריטוס מנופח, משולשי דוריטוס אווריריים שמתפצחים להם בפה בכיף בטעמים שווים.
דוריטוס דיפ
בלי כיבודים?! הצחקתם אותנו! דוריטוס דיפ הוא בדיוק מסוג החטיפים שחייבים לאכול ביחד. על שולחן מול הטלוויזיה, מציץ מתוך קערה, עם צנצנת סלסה ליד,העיקר שתדאגו שיהיה מספיק לכולם. מי היה מאמין שפעם הזמינו פיצה?!
היסטוריה
1997
הטעם שמרעיש את העולם
אחרי שכבש כ-30 מדינות מחוץ לשוק בארה"ב ונחשב למותג הבינלאומי בעל קצב הגידול הגבוה בעולם בתחום החטיפים המלוחים, החטיף האמריקאי המצליח והאהוב "עושה עלייה" ונוחת בחנויות בישראל! הטעמים הראשונים שהגיעו לארץ היו נאצ'ו מיקס וראנץ' גריל.
1998
תגידו לנו מזל טוב!
כעבור שנה החלטנו להרחיב את המשפחה וצרפנו אליה טעם חדש, אמריקן ברביקיו. וזה לא הכל... מהר מאד גילינו שהחבר'ה הישראלים מתים על דוריטוס שכבש בסערה את שוק חטיפי התירס בישראל עם נתח שוק של כ-65% אחוז!
2001
טבעי שתאהבו דוריטוס
לקראת פסח השקנו מהדורה מיוחדת של של דוריטוס בטעם טבעי. עקב דרישת הצרכנים נשאר המוצר על המדפים גם אחרי החג ותוכלו למצוא אותו בחנויות עד היום. בשנה זו גם שונו אריזות המותג והלוגו באנגלית הוחלף לכיתוב עברי.
2003
תתחילו לדפדפ
ב-2003 הכרזנו על השקת דוריטוס דיפ- רוטב סלסה בשני טעמים, מעודנת וחריפה שפותחו לצד חטיף חדש שמותאם במיוחד לטבילה. הדוריטוס החדש יועד לאירוח, מול הטלוויזיה או סתם למי שמחפש פתרון מהיר לנשנוש "בקטנה".
2005
שוב מתחדשים!
במהלך חודש אפריל השקנו בדוריטוס טעמים חדשים וכשרים לפסח: גריל וחמוץ חריף. במחצית הראשונה של 2005, דוריטוס הוא המותג בעל הגידול הגבוה ביותר בקטגוריית החטיפים המלוחים של החברה, עם גידול של 50% במושגים כספיים.
2006
אששש!
דוריטוס בטעם חריף אש נוחת על המדפים במהדורה מוגבלת בלבד. כשנה אחר כך, בעקבות ההצלחה המסחררת לה זכה דוריטוס חריף אש הוא יושק מחדש ויישאר איתנו עד היום.
2007
פרסומאי נולד
בפעם הראשונה בישראל הצרכנים הם אלו שהכינו ובחרו פרסומת חדשה למותג. במסגרת התחרות, יצא דוריטוס בשיתוף פעולה עם תוכנית הריאלטי המצליחה "כוכב נולד 5" והזמין את הצופים להציע פרסומת משלהם לדוריטוס ששודרה רגע לפני הכרזת הזוכים בתוכנית הגמר. בעקבות הצלחת הקמפיין, יצאה דוריטוס במהלך "פרסומאי נולד 2" גם בשנה שלאחר מכן.
2009
שנה קצת אחרת
מעורבות הצרכנים נמשכה וב-2009 הזמנו את הגולשים לעצב את אריזת דוריטוס בצירוף סלוגן זהירות בדרכים במסגרת קמפיין "נוהגים אחרת". האריזה שנבחרה על ידי הגולשים הופצה במהדורה מוגבלת וסייעה בהעלאת המודעות לבטיחות בדרכים.
2010
נשנש ת'קאש
במהלך 2010, דוריטוס ותפוצ'יפס יצאו במבצע מטורף: כל מי ששלח את הקוד מהאריזות זכה ב-₪500 או בשקית חטיף נוספת. בכל יום זכו הגולשים בעשרות אלפי שקלים באמצעות המשחק בסלולאר וגולש נוסף זכה ב-₪1,000 דרך ההגרלה היומית בפייסבוק
2011
החטיף של החבר'ה
בשנת 2011 סידרנו לחבר'ה שלנו בפייסבוק בית ריק ושווה רק לעצמם! כל מה שהם היו צריכים לעשות הוא להיכנס לאפליקציה עם ארבעת החבר'ה הכי טובים ולבדוק עד כמה הם מכירים אחד את השני. החבר'ה הכי מגובשים זכו להתקרחן בוילה מטורפת בלי אף אחד על הראש...
2012
התנפחנו!
בשנת 2012 שוב הרחבנו את משפחת דוריטוס עם חטיפים חדשים. ביוני הושק לראשונה דוריטוס מנופח, חטיף משולשים תלת ממדיים קטנים, אווריריים וקראנצ'יים בשני טעמים הורסים של ברביקיו ושמנת בצל. כמה חודשים לאחר מכן השקנו את השילוב המושלם, שני טעמים חדשים של דוריטוס בשקית אחת: גם אמריקן צ'יז וגם ספייסי גריל!

שאלות ותשובות

שאלה
איך מכינים דוריטוס?
תשובה

זה לא קל להיות משולש תירס קראנצ'י שמפגיז בטעמים. תשאלו את דוריטוס...


מסלול חייו מתחיל בשק ענקי מלא בגרעיני תירס. בשלב הראשון אנחנו מבשלים אותם, משרים ושוטפים טוב טוב.בשלב השני, טוחנים את גרעיני התירס ומייצרים מהם בצק תירס עדין, שמשוטח לצורות מגניבות של משולש. בשלב השלישי, אנחנו עובדים על הביס המושלם: קראנצ'י ומתפצח בפה! איך בדיוק? אנחנו אופים את המשולשים ואח"כ מטגנים אותם. אחרון חביב כמובן, הוא שלב הטעם. פה מקבל כל משולש נגיעה של מלח או תבלין ייחודי והופך באופן רשמי לדוריטוס מן המניין.

שאלה
למה השקית של דוריטוס שקניתי מלאה באוויר?
תשובה

האמת, שרצינו להכניס אותך ואת החבר'ה לאווירה של מסיבה גם בלי שהבאתם בלונים. סתם, צוחקים אתכם.. באמת שיש לזה סיבה מאד טובה. נתחיל בזה שכל שקית של דוריטוס מכילה את אותו משקל שגם מצוין על האריזה. מעבר לזה, האוויר שמוכנס לתוך האריזה נועד לשמור על המוצר מפני פגיעה במהלך השינוע שלו (משאיות, הדבקת מחיר, העברה למדף וכו') כדי שאתם לא תסיימו עם שקית מלאה בפירורים.

שאלה
למה הפסקתם לייצר את הטעם שאהבתי?
תשובה

ממש כמו ביחסים, לפעמים צריך לעשות הפסקה כדי להבין אם אוהבים באמת...


אבל אל דאגה, אם אנחנו מגלים שממש התגעגעתם לטעם ספציפי, תהיו בטוחים שנחזור זה לזרועות זה.

שאלה
האם יש מקום שבו אפשר להשיג תבלין בטעם דוריטוס?
תשובה

גם מרקו פולו שאל אותנו. התשובה שנתנו הייתה שצריך לחפש בכל העולם כדי למצוא. אנייה יש?


 

שאלה
יש לכם אולי מתכונים עם דוריטוס?
תשובה

ברור, יש מתכון מנצח. אפילו שלושה:


נגיסי עוף בדוריטוס (4 מנות)


החומרים:


1 קילו חזה עוף חתוך לחתיכות בגודל נגיסה, 4 ביצים, 2 כוסות קמח, 1 שקית דוריטוס חריף אש (70 גרם), שמן לטיגון.


אופן ההכנה: מקציפים את הביצים עם כף מים. טובלים את חתיכות העוף בביצים ואחר כך מגלגלים בקמח. מחזירים את חתיכות העוף לתערובת הביצים ומגלגלים בדוריטוס המעוכים. מטגנים בשמן חם כחמש דקות או עד שהחתיכות צפות.


 גוואקמולי (4 מנות)


החומרים: 4 אבוקדו, מיץ סחוט מ-3 לימונים, 1/2 בצל סגול בינוני קצוץ, 1 שן שום קצוצה, 2 פלפלים חריפים קצוצים דק, 1 חופן עלי כוסברה קצוצים דק, שמן זית, מלח גס ופלפל שחור טחון טרי, 1 שקית דוריטוס דיפ (150 גרם).


 אופן ההכנה: חוצים את האבוקדו ומסירים את הגרעינים. מוציאים את פנים האבוקדו בעזרת כף ושמים בקערה; מועכים את האבוקדו בעזרת מזלג לחתיכות בינוניות. מוסיפים את יתר החומרים ומערבבים יחד בעדינות; מכסים את התערובת בניילון נצמד כדי שהתערובת לא תשחיר. מקררים כשעה במקרר(כדאי להכין קרוב למועד ההגשה); מגישים לצד חבילת דוריטוס דיפ.


לזניה דוריטוס (4 מנות)


החומרים: 350 גרם הודו טחון, 2 בצלים אדומים קצוצים, 4 עגבניות בשלות גדולות, ללא גרעינים, קצוצות, 2 כפות כוסברה קצוצה, 2 פלפלים אדומים חריפים בגודל בינוני, ללא גרעינים, קצוצים, 2 כפות מיץ לימון, ½ כפית מלח, או לפי הטעם, 2 כפות רוטב צ'ילי, 1 כפית רוטב טבסקו, 3 גמבות חתוכות, 1 כף שמן זית, 1 כף יין לבן, 2 שקיות דוריטוסנאצ'ו מקסיקני (70 גרם).


אופן ההכנה: מרססים מחבת עם תרסיס שמן. משחימים את ההודו הטחון עם בצל אחד עד שהבשר מאבד את צבעו הוורוד; מערבבים בקערה את הבצל השני, העגבניות, הכוסברה, הפלפלים החריפים והמלח. מערבבים היטב ומתקנים תיבול; מערבבים את תערובת ההודו עם תערובת העגבניות, רוטב צ'ילי ורוטב טבסקו ומניחים בצד; מחממים מחבת עם כף שמן זית ומטגנים את הגמבות, מוסיפים את היין, ממשיכים לטגן מס' דקות ומניחים בצד; מניחים שכבה של תערובת ההודו בגובה כחצי ס"מ בתבנית האפיה, מניחים עליה שכבת דוריטוס ומעליה שכבה של פלפלים; מניחים שכבה נוספת הודו ועוד שכבת דוריטוס ופלפלים. ממשיכים בשכבות ומסיימים  עם שכבה עליונה של דוריטוס; אופים בתנור מחומם ל 180 מעלות במשך 30-40 דקות.